Proszę o kontakt Operator wykrawarki CNC bergeijk

Data publikacji: 10-10-2017
  • Miejsce: bergeijk, Holandia

Agencja PRAN nr cert. 1223.

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Operator wykrawarki CNC

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Bergeijk, Holandia

Obowiązki:

- obsługa wykrawarki CNC

- praca na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

- praca na długi okres czasu

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze wykrawarek CNC

- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Wykrawarka CNC